Book Library

Read or Download Book Online

Download: [PDF] microsoft office excel 2003 a professional approach comprehensive student edition w cd rom

Microsoft Office Word 2003 A Professional Approach Comprehensive Student Edition W Cd Rom

Microsoft Office Word 2003 A Professional Approach Comprehensive Student Edition w CD ROM PDF

Get Book

Author: Deborah Hinkle
Publisher: McGraw-Hill/Irwin
ISBN: 9780072232097
Size: 30.78 MB
Format: PDF, ePub, Docs
Category : Computers
Languages : en
Pages : 1072
View: 464

Book Description: McGraw-Hill Technology Education’s Professional Approach Series presents exercises in real-life business situations so students get hands-on experience working on actual projects--the best way to prepare them for the on-the-job challenges they'll face. Each lesson contains up to 25 skill-applications and 5 end-of-unit skill-applications that take students from simple to complex situations. The Office 2003 texts complete instruction in all skill sets and activities for the appropriate Microsoft Office Specialist Certification (MOS) Exams.


Books In Print 2004 2005

Books in Print 2004 2005 PDF

Get Book

Author:
Publisher:
ISBN: 9780835246491
Size: 67.92 MB
Format: PDF, Docs
Category : Literature
Languages : en
Pages :
View: 4750

Book Description:


Books In Print Supplement

Books in Print Supplement PDF

Get Book

Author:
Publisher:
ISBN:
Size: 17.83 MB
Format: PDF, Mobi
Category : American literature
Languages : en
Pages :
View: 2181

Book Description:


                       PDF

Get Book

Author: Ярослав Файзулін
Publisher: Український інститут національної пам’яті.
ISBN: 9661366233
Size: 57.65 MB
Format: PDF, Kindle
Category : Political Science
Languages : uk
Pages : 352
View: 2373

Book Description: Про Голодомор 1932–1933 років в Україні публікацій уже не бракує. Однак ця книжка – унікальна. Писали її не історики, не архівісти, не публіцисти – її авторами були звичайні люди: селянин, учителька, студент, партієць… Свої нотатки вони робили не сподіваючись, що ті колись будуть опубліковані, що їх прочитають тисячі й тисячі людей. Вони не ставили перед собою цілі написати історії Голодомору, а лише фіксували побачене, почуте, прожите та пережите. Парадоксально, але ті записи вціліли донині завдяки радянським спецслужбам. Для чекістів вони були «вєщдоками» – речовими доказами, промовистими свідченнями «контрреволюційної діяльності» авторів. У конвертах при їхніх кримінальних справах і збереглися ці сім історій людей, записаних в режимі реального часу на тлі апокаліпсису – Голодомору, з усіма його «декораціями»-жахіттями. Герої в ті роки катастрофи проживають свої особисті історії – із найнесподіванішими сюжетними лініями й поворотами. І то такими, що не спали б на думку й найгеніальнішому драматургові. На сторінках цих щоденників, попри пекельно-смертельне лихоліття, коли їх писано, людське життя триває у всій повноті: з радістю від народження дітей і болем від утрати рідних, з коханням та інтригами, з прикладами небаченої жертовності та відразливої ницості. Тут багато безцінних свідчень «із перших уст» про стратегії виживання людей у ті страшні часи. У спустошених голодом українських селах, містечках і містах.


                    PDF

Get Book

Author: А. К Кінах
Publisher:
ISBN:
Size: 38.69 MB
Format: PDF
Category : Administrative agencies
Languages : uk
Pages : 606
View: 6804

Book Description:


Homo Creativus

Homo creativus PDF

Get Book

Author: Річард Флорида
Publisher: Наш формат
ISBN: 617751300X
Size: 61.52 MB
Format: PDF, ePub, Docs
Category : Social Science
Languages : uk
Pages : 432
View: 2617

Book Description: «Homo creativus» — світовий бестселер, який здобув премію «Проривна ідея 2004 року» від Harvard Business Review і неодноразово потрапляв у топ-100 на Amazon. Уперше феномен креативного класу Річард Флорида описав ще 2002 року в книжці, яка сьогодні стала класикою. «Homo creativus» — доповнене й оновлене видання, у якому автор показує, як змінився світ із появою нового економічного класу, і яка його визначальна роль у подальшому розвитку суспільного життя.